Górnik - Lech: wyjściowe składy. Brak Sobolewskiego i Madeja

0
1328

001_160221_gornik_ruch_druzyna

Poznaliśmy wyjściowe składy na mecz Górnik - Lech. Do składu wrócili Gergel, Widanow. W meczowej 18-stce brakuje Radosława Sobolewskiego.

Górnik: Janukiewicz - Golański, Widanow, Szeweluchin, Kopacz, Kallaste - Kwiek, Matuszek - Gergel, Steblecki - Kante
Rezerwowi: Kasprzik, Kurzawa, Sadzawicki, Magiera, Korzym, Janota
Trener: Leszek Ojrzyński

Lech: Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Tetteh, Trałka - Lovrencsics, Linetty, Pawłowski - Kownacki.
Rezerwowi: Kotorowski, Jevtić, Gajos, Wołkow, Wilusz, Cessay, Jóźwiak
Trener: Jan Urban

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy