Górnik – Korona kibicowsko: Wisłoka nigdy nie zginie! Kibice Korony ponownie w Zabrzu

g.rajda  -  17 lutego 2015 20:18
0
2272

IMG_0866

Pierwsze spotkanie przy Roosevelta 81 w tym roku za nami! Na stadion w poniedziałkowy wieczór przyszło 3 000 widzów, młyn został jak zwykle wypełniony do ostatniego miejsca co było słyszalne w dopingu, każdy dopingował ile mógł pomimo ujemnej temperatury i miernej postawy piłkarzy. Każdy grzał się jak mógł, często do przyśpiewek wprowadzone zostały skakanie co nie tylko dawało niezły efekt wizualny, ale też na jakiś czas dawało więcej ciepła.

Na płotach podczas meczu zawisły flagi: „Patrioci”, debiutująca – „Górny Ślonsk”, „Będziemy z Tobą aż do śmierci”, „Sektor 13”, „XXX Torcida”, „1948”, „Piekary Śląskie”, „Wisłoka”, „Mikołów”. Oprócz tradycyjnych flag wywieszone zostały trzy transparenty, jeden odnoszący się do fatalnej sytuacji finansowej Wisłoki Dębica: „Wisłoka nigdy nie zginie”, drugi skierowany do władz Ekstraklasy oraz Komisji Ligi „Biszof Animucki Mrowiec nic o nas bez nas!”, a trzeci natomiast skierowany do kapitana Adama Dancha: „Kapitan ostatni opuszcza okręt, Adam Danch – szacunek”.

IMG_0961

Warto także wspomnieć o kibicach gości, którzy po raz kolejny zasiedli wspólnie z nami na trybunach. Tym razem przyjechali oni w sile 80 osób z dwoma małymi flagami, ograniczali się tylko do sporadycznych okrzyków. Trzeba przyznać, że grupa z Kielc zaprezentowała się solidnie. Piłka nożna dla kibiców!

kibice2_gornik_korona_1415.jpg

Przypominamy o zapisach na wyjazd do Łęcznej, więcej info uzyskacie klikając TUTAJ.

Fotorelacja ze spotkania: Fot. Ewa, Fot. Kamil

Foto: Roosevelta81.pl
Źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments