Górnik – Korona kibicowsko. Szósty komplet przy Roosevelta!

Slazier  -  24 października 2017 13:04
0
3847

Spotkanie Górnika z Koroną Kielce zgromadziło na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla szósty komplet publiczności! Śmiało można powiedzieć, że to już tradycja na meczach w Zabrzu, i mamy ogromną nadzieje, że ta frekwencja utrzyma się jak najdłużej.

Torcida po raz kolejny pokazała, że doping w Zabrzu stoi na najwyższym poziomie. Nasze wokalne popisy trwałe przez całe spotkanie, a kilka momentów było naprawdę bardzo dobrych. Świetnie wyszła „Szkocja”, podczas której, oprócz tradycyjnego klaskania, dołożyliśmy również słowa (TOR – CI – DA) co dało piorunujący efekt! Równie dobrze zaśpiewaliśmy przyśpiewkę z podziałem, najpierw na młynie, a później na trybuny. Warto zaznaczyć, że reszta stadionu także pokazała jak dopingować Górnika z całych sił.

Tym razem nasi piłkarze nie odnieśli zwycięstwa, lecz po bardzo emocjonującym widowisku zremisowali 3:3. Wierzymy, że przy naszej pomocy nadal będą grać tak dobrze, a może na koniec sezonu wszyscy będziemy cieszyć się z sukcesu jakiego w Zabrzu nie było od bardzo dawna!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Klub Sportowy Górnik Zabrze Naszym Życie”, „Na Śląsku Górnicze Życie”, „Ś.p. Dawid”, „Górnik”, „Supporters”, „KS Górnik”, „Szacunek Się Należy”, „KKN”, „1908”,

Korona do Zabrza wybrała się pociągiem specjalnym, a koszt wyjazdu wynosił 65 zł. Ostatecznie w sektorze gości zameldowało się ok. 800 kibiców drużyny z Kielc, którzy dobrze dopingowali przez całe spotkanie. Jeszcze w pierwszej połowie zaprezentowali oprawę na którą składał się transparent „Keep Supporting” oraz flagi na kijach w żółto-czerwonych barwach. Prezentacja została dopełniona przez odpaloną pirotechnika, a całość wyglądała naprawdę dobrze.

Koroniarze przywieźli ze sobą kilka flag: „Fanatycy Znad Silnicy”, „YBH’01”, „Korona”, „Ultras”, „Małpa”.

Przed nami pucharowe spotkanie z Chojniczanką – wszystkie osoby, które wybierają się na to spotkanie zachęcamy do głośnego dopingu, a jesteśmy pewni, że nasza młodzież wróci do Zabrza z wynikiem, który przybliży nas do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek.

Galeria dostępna TUTAJ.

Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments