Górnik – Korona kibicowsko. Jadymy durch!

Slazier  -  10 maja 2018 13:40
0
2174

Za nami spotkanie Górnika z Koroną Kielce, które zakończyło się remisem 2:2. Mecz ten z wysokości trybun stadionu im. Ernesta Pohla oglądało 15261 widzów.

Tego dnia wypełniliśmy dolną trybunę młyna, oraz częściowo jego górę. Prowadziliśmy doping przez cały mecz, jednak mógł on być znacznie lepszy. Warto zaznaczyć, że w przerwie spotkania rzuty karne wykonywali członkowie KKN-u, a miało to związek z „Tygodniem bez barier”. Piłkarze ostatecznie zremisowali z Koroną, pomimo bardzo szybko strzelonego gola. Po meczu podziękowaliśmy im za grę, i prosiliśmy o zaangażowanie w ostatnich dwóch spotkaniach tego sezonu, gdyż walczymy o Puchary.

Tego dnia zawisły następujące flagi: „Klub Sportowy Górnik Zabrze Naszym Życiem”, „Szacunek się należy”, „KKN”, „Śp. Dawid”, „Ultras”, „Górnik”, „Górnik Zabrze”, „Drużyna Śląskich Miast”, „ oraz transparenty „Powstanie Śląskie”, „Górnicy z Zofiówki trzymajcie się”, „Justice 4 Alfie Evans” i „Derby dla Gieksy”.

Korona przyjechała do Zabrza pociągiem, a koszt wyjazdu wynosił 50 zł. Zbiórkę mieli wyznaczoną na godz. 14:30, a na stadionie ostatecznie zameldowali się kilkanaście minut po rozpoczęciu spotkania. Doping prowadzili sporadycznie, i z naszej perspektywy byli praktycznie niesłyszalni. Warto zaznaczyć, że obyło się bez wymiany uprzejmości z Koroniarzami. Na sektorze wywiesili następujące flagi: „Scyzory” oraz „Małpa”.

Doping dostępny w tym miejscu

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Kraków oraz zapisach na wyjazd do Warszawy!