Górnik już trenuje. Nowa twarz na treningu

Milo  -  22 czerwca 2015 12:12
0
602

trening_08_10_14

Po dwutygodniowej przerwie urlopowej do treningów wrócili piłkarze Górnika. W zajęciach na siłowni oraz na boisku treningowym wzięło udział 22 piłkarzy, dwóch trenowało indywidualnie, a kolejnych ośmiu przeszło badania wydolnościowe na AWF w Katowicach.

Jedyną nową twarzą w szatni Górnika był 21-letni napastnik BKS Stali Bielsko-Biała Filip Wiśniewski, który w Zabrzu przebywa na tygodniowych testach. Z wypożyczenia do Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wrócił Bartosz Kopacz, ale akurat on znalazł się w grupie piłkarzy, który w poniedziałek przechodzili badania wydolnościowe w Katowicach. Inny powrót z wypożyczenia to Kamil Cupriak, grający ostatnio w Łódzkim Klubie Sportowym.

Indywidualny tok treningowy realizowali w poniedziałek Adam Danch (drobny uraz) i wracający do zdrowia po operacji kolana Maciej Mańka. Zabrakło natomiast Rafała Kosznika (jeden dzień więcej wolnego) i Marcina Urynowicza, który dołączy do zespołu dopiero po meczach barażowych Gwarka Zabrze o zakwalifikowanie się do Centralnej Ligi Juniorów.

W poniedziałkowym treningu wzięli udział:

Bramkarze: Grzegorz Kasprzik, Mateusz Kuchta, Tomasz Loska, Pavels Steinbors.

Obrońcy: Adam Danch, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Magiera, Maciej Mańka, Rafał Otwinowski, Michał Rutkowski, Oleksandr Szeweluchin.

Pomocnicy: Armin Ćerimagić, Roman Gergel, Erik Grendel, Bartosz Iwan, Robert Jeż, Konrad Nowak, Fabian Piasecki, Mariusz Przybylski, Radosław Sobolewski, Michał Teichman.

Napastnicy: Kamil Cupriak, Jarosław Potoniec, Filip Wiśniewski.

***

Badania na AWF Katowice: Daniel Barbus, Dzikamai Gwaze, Bartosz Kopacz, Rafał Kurzawa, Łukasz Madej, Dominik Sadzawicki, Szymon Skrzypczak i Mateusz Słodowy.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments