Górnik już po pierwszym treningu w Zakopanem

Luq  -  24 czerwca 2013 08:19
0
891

trening_1314
W niedzielny wieczór zespół Górnika odbył pierwszy trening w trakcie zgrupowania w Zakopanem.

O godz. 18:30 zespół wyjechał spod „Nosalowego dworu” na boisko Centralnego Ośrodka Sportu ze sztuczną nawierzchnią. Zajęcia poprzedziło „słowo wstępne” trenera Adama Nawałki, który przedstawił zawodnikom swoje oczekiwania co do ich postawy na zgrupowaniu. Przywitano też testowanego bramkarza, Pavelsa Steinborsa.

Na początek trener przygotowania fizycznego, Mariusz Szymkiewicz przeprowadził krótką rozgrzewkę. Następnie zespół podzielony na cztery grupy został poddany testowi wydolnościowemu, jakim jest popularny „Żołądź”. Jedynie Kamil Cupriak i Pavels Steinbors przeszli tzw. Beep-Test badający wytrzymałość krążeniowo-oddechową. Bramkarze, czyli Norbert Witkowski, Łukasz Skorupski i Mateusz Kuchta zaliczyli tylko dwa progi w trakcie testu Żołądzia, a następnie trenowali pod okiem Jarosława Tkocza.

Zawodnicy z pola po zakończeniu testu odbyli krótkie zajęcia z piłką, m.in. ćwicząc technikę podań i przyjęcia piłki. Na pierwszych zajęciach zabrakło Jakuba Kowalskiego, który pojawił się w hotelu przed kolacją.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments