Górnik już od meczu z Cracovią w nowym ustawieniu?

Milo  -  24 listopada 2014 09:19
0
593

IMG_8544

Przez prawie całą dotychczasową rundę zabrzanie grali trójką obrońców z tyłu. Teraz się to zmienia – czytamy w „Sporcie”.

Czy sztab szkoleniowy Górnika zdecyduje się zmienić ustawienie na stałe, od poniedziałkowego meczu z Cracovią począwszy? – Nie wiem, czy zagramy ponownie trójką, czy jednak czwórką z tyłu. Jednym podoba się gra w takim ustawieniu, innym nie. Dla mnie nie ma to znaczenia, byle by blok obronny jako całość prezentował się dobrze – podkreśla defensor Górnika Ołeksandr Szeweluchin.

W ostatnim sparingu z czwartoligową Przyszłością Ciochowice (4:0) Górnik jedną połowę zagrał trójką, a drugą czwórką zawodników w defensywie. – Zestawienie obrony na mecz z Cracovią już mam, ale go nie zdradzę – zastrzega dyrektor sportowy Górnika Robert Warzycha.

W meczu z Pasami zabrzanie będą mieli jeden cel. – Jedziemy tam wygrać, w ostatnich tegorocznych meczach chcielibyśmy zdobyć jak najwięcej punktów. Choć zdajemy sobie sprawę, że będzie trudno, bo Cracovia ostatnio prezentuje się nieźle. Zespół się zgrał, co widać w tabeli – mówi Szeweluchin.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments