Górnik II Zabrze: W Świdnicy pojedynek z outsiderem

Kaszpir  -  11 czerwca 2021 18:00
0
701

W ramach 37. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy zmierzą się w wyjazdowym meczu z zespołem Stali-Polonia Świdnica. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 12 czerwca, początek o godz. 17:00.

Górnik po serii dobrych występów, przegrał ostatnio z drużyną Foto-Higieny Gać. Porażka ta, nie ma już wielkiego wpływu na sytuację w tabeli, gdzie zabrzanom nic od kilku kolejek nie grozi. Bardziej szkoda przegranego półfinału Pucharu Polski z Pniówkiem, gdzie zabrzanie do przerwy prowadzili. W ostatnich spotkaniach nie widzimy już w kadrze rezerw kilku wyróżniających się piłkarzy, którzy zapewne dostaną zaproszenie do przygotowań z pierwszym zespołem. Niemniej jednak wierzymy, że „Trójkolorowi”, najprawdopodobniej już pod okiem Piotra Gierczaka, pokuszą się o punktową zdobycz w Świdnicy.

Nasi przeciwnicy są już od pewnego czasu pogodzeni z degradację i zostało im granie o godne pożegnania z sezonem. Piłkarze Stali-Polonii dawno już nie czuli smaku zwycięstwa. Po raz ostatni sztuka ta udała im się 10 kwietnia, gdy pokonali rezerwy lubińskiego Zagłębia. Od tego momentu świdniczanie nie potrafili sięgnąć po komplet punktów.

Jesienią w Zabrzu lepszy okazał się Górnik, zwyciężając po trudnym meczu 3:2. Zwycięstwo wówczas zapewniły gole Bartłomieja Korbeckiego, który trafił dwa razy oraz bramka Thomasa Pranicy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments