Górnik II Zabrze – Stal Brzeg 3:1. Pewna wygrana z liderem

Kaszpir  -  15 października 2017 15:17
0
3918

Drugi zespół Górnika pokonał Stal Brzeg 3:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli, Krzysztof Kiklaisz, Sandi Arćon oraz Mariusz Przybylski. Honorowego gola dla gości uzyskał Dominik Bronisławski.

Była to szósta wygrana podopiecznych Wojciecha Gumoli, tym cenniejsza, że odniesiona nad liderem. Nie zaczęło się jednak tak różowo. Po niespełna pół godzinie gry, goście objęli prowadzenie. „Górnikom” nie udało się odpowiedzieć i po pierwszej części spotkania „Trójkolorowi” przegrywali. Pozostawało im jednak jeszcze 45 minut, w którym to zabrzanie pokazali charakter. Upłynęło 600 sekund tej części, kiedy „Górnicy” wyprowadzili pierwszy cios. Piłkę w bramce gości umieścił Kiklaisz, po chwili gospodarze już prowadzili za sprawą Arćona. I nie zamierzali na tym poprzestać, doświadczony Przybylski, po raz trzeci umieścił piłkę w siatce Stali. Wynik spotkania, mimo kilku szans z obu stron nie uległ już zmianie. Tradycji stało się więc zadość, żadna z drużyn wciąż nie ma na swoim koncie remisu.

Górnik uzbierał już 21. oczek, co pozwoliło mu przesunąć się na czwartą lokatę w tabeli. Stal pozostała na pierwszym miejscu.

Górnik II Zabrze – Stal Brzeg 3:1 (0:1)
0:1 – Dominik Bronisławski, 29′
1:1 – Krzysztof Kiklaisz, 55′
2:1 – Sandi Arćon, 56′
3:1 – Mariusz Przybylski, 65

Skład Górnika podamy wkrótce.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments