Górnik II Zabrze – Śląsk II Wrocław 2:3. Zabójcza końcówka gości

Kaszpir  -  24 września 2023 15:57
1
1751

W meczu 9. kolejki III ligi rezerwy Górnika Zabrze przegrały ze Śląskiem Wrocław 2:3. „Trójkolorowi” po pierwszej części prowadzili dwoma golami. Na listę strzelców wpisali się Norbert Barczak, który skutecznie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Mateuszu Kuligu. Prowadzenie podwyższył kapitan Górnika Marcin Wodecki. Niestety w drugiej połowie goście zdołali odwrócić losy meczu. Najpierw Lutostański wykorzystał „jedenastkę”. Potem nadeszła koszmarna 88 minuta, wówczas to wrocławianie zdobyli dwie bramki i przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść.

Po tej porażce podopieczni Arkadiusza Przybyły pozostaną z dorobkiem 14. punktów. W następnej kolejce Górnik uda się do Pawłowic na mecz z tamtejszym Pniówkiem.

Górnik II Zabrze – Śląsk II Wrocław 2:3 (2:0)

1:0 – Barczak, 35′ k
2:0 – Wodecki, 38′
2:1 – Lutostański, 68′
2:2 – Muszyński, 88′
2:3 – Szwedzik, 88′

Górnik II (skład wyjściowy): Soberka – Pawlak, Gandziarowski, Barczak, Kulig, Pochcioł, Trubnikov, Dziedzic, Kolanko, Tobolik, Wodecki [c],
Rezerwowi: Valion – Ogórek, Niedźwiedzki, Mikulski, Michalski, Pilch, Włodarczyk, Rogula, Mansfeld
Trener: Arkadiusz Przybyła

Śląsk II (skład wyjściowy): Głogowski – Maruszak, Muszyński [c], Kurowski, Matuszewski, Lizakowski, Jezierski, Szwedzik, Wojtczak, Stawny, Michalski
Rezerwowi: Charuży – Gryglak, Lutostański, Zaborski, Wołczek, Szarabura, Wróblewski, Szczyrek, Zawadzki