Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 1:2. Wciąż bez przełamania

Kaszpir  -  25 kwietnia 2021 08:48
0
2870

W spotkaniu 27. kolejki Górnik II Zabrze przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 1:2. Honorowe trafienie dla „Trójkolorowych” uzyskał Krzysztof Kiklaisz.

Zabrzańskie rezerwy nadal nie mogą przełamać się w lidze. W sobotę doznali piątej wiosennej porażki. Spotkanie rozpoczęło się od szybko straconej bramki. Wyrównujący gol padł na pięć minut przed końcem. Skutecznym egzekutorem „jedenastki” okazał się Krzysztof Kiklaisz. Wydawało się, że przynajmniej punkt zostanie w Zabrzu. Niestety w 90 minucie arbiter odgwizdał kolejną jedenastkę, tym razem dla gości. Okazji nie zaprzepaścił Szymański i w taki sposób punkty pojechały do Bielska.

Górnik po tym spotkaniu pozostanie z 27 punktami. W następnej kolejce zabrzan czek wyjazd do Nysy na mecz z tamtejszą Polonią.

Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:1)

0:1 – Szymański, 3′
1:1 – Kiklaisz, 84′ (k)
1:2 – Szymański, 90+5′ (k)

Górnik II: Neugebauer – J. Szymański, Surowiec, Wingralek, Flak (76′ Koc), Lukoszek, Baranowicz, Pranica (46′ Kiklaisz), Całka (46′ Kulanek), Hrosu, Dziedzic (63′ Lubaski)