Górnik II Zabrze – Piast Żmigród 3:1. Zła seria przerwana. Bramka Kopacza

Kaszpir  -  10 listopada 2019 18:10
0
3576

Górnik II Zabrze pokonał drużyną Piasta Żmigród 3:1. Dla „Trójkolorowych” bramki zdobywali Dariusz Pawłowski, Dariusz Kamiński oraz David Kopacz. Jedynego gola dla przyjezdnych uzyskał Grzegorz Mazurek.

Zabrzańskie rezerwy nie miały ostatnio dobrej passy. W dwóch poprzednich kolejkach poniosły zdecydowane porażki. Liczyliśmy, że podopiecznym Marcina Prasoła uda się przełamać na własnym terenie. I tak też się stało, choć to goście, za sprawą Grzegorza Mazurka, już od 2. min objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą bramkę wyrównującą zdobył Dariusz Pawłowski. Po zmianie stron „górnicy” zdołali dorzucić dwa kolejne gole, dzięki trafieniom Dariusza Kamińskiego oraz Davida Kopacza. Było to trzecie domowe zwycięstwo naszego zespołu w obecnym sezonie, tym samym „Trójkolorowi” zdołali przerwać złą serię.

Dzięki tej wygranej zabrzanie mają na koncie 20. punktów i zajmują trzynastą lokatę w tabeli. W następnej kolejce Górnik zmierzy się w Tarnowskich Górach z miejscowym Gwarkiem.

Górnik II Zabrze – Piast Żmigród 3:1 (1:1)

0:1 – Mazurek, 2′
1:1 – Pawłowski, 42′
2:1 – Kamiński, 77′
3:1 – Kopacz, 90+1′

Górnik II: Loska – Arnarson, Surowiec, Koj, Eizenchart – Pawłowski (85′ Jaksik), Kulanek, Manneh (66′ Bauza), Rostkowski (70′ Kamiński) – Kopacz, Piotr Krawczyk (12′ Zawada)
Rezerwowi: Paweł Krawczyk – Kobylarczyk, Bauza, Jaksik, Kamiński, Wingralek, Zawada
Trener: Marcin Prasoł

Piast Żmigród: Filipowiak – Miś (57′ Zieliński), Juchacz, Łukaszewski (87′ Froń), Mazurek (68′ Sołtyński), Kępczyński, Trzepacz, Majbroda, Jaros (80′ Chouwer), Wojtaszek, Koźlik