Górnik II Zabrze – Gwarek TG 2:2. Seria porażek przerwana, ale wciąż bez wygranej

Kibic  -  4 listopada 2020 16:41
0
3361

W zaległym spotkaniu 13. kolejki w grupie 3. III ligi, rezerwy Górnika Zabrze zremisowały 2:2 z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Dla „Trójkolorowych” trafiali, Jan Flak oraz Marko Zawada.

Górnicy prowadzenie uzyskali już w 2 minucie spotkania po golu Flaka. Goście zdołali wyrównać, ale ostatnie słowo w tej części należało do gospodarzy. Rzut karny skutecznie wykorzystał Zawada. Po zmianie stron piłka tylko raz wylądowała w siatce. Na kwadrans przed końcem goście ustalili rezultat meczu.

Środowy remis pozwala zabrzanom przerwać fatalną serią czterech kolejnych porażek. Po trzynastu rozegranych spotkaniach zabrzanie mają w dorobku 14. punktów. W następnej kolejce podopieczni Marcina Prasoła zagrają w Goczałkowicach z miejscowym LKS.

Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (2:1)

1:0 – Flak, 2′
1:1 – Pączko, 38
2:1 – Zawada, 45+1′ (k)
2:2 – ???, 75′

Górnik II (skład wyjściowy): Tomala – Szymański, Surowiec, Flak, Zawada, Baranowicz, Kulanek, Szkudlarek, Korbecki, Kobylarczyk, Zielonka
Rezerwowi: Szymajda – Martuszewski, Wingralek, Kowalik, Skiba, Lubaski, Pranica
Trener: Marcin Prasoł

Gwarek (skład wyjściowy): Wiśniewski – Kulisz, Dzido, Barbus, Pączko, Jarka, Ptak, Siwek, Dyląg, Kuliński, Obuchowski