Górnik II Zabrze: Grają o przełamanie

Kaszpir  -  21 sierpnia 2021 14:33
0
2463

W ramach 4. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy zmierzą się w wyjazdowym meczu z zespołem Foto-Higieny Gać. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 22 sierpnia, początek o godz. 14:00.

Drugi zespół Górnika źle wszedł w nowy sezon. Po trzech kolejkach zabrzanie mają na swoim koncie zaledwie jeden zdobyty punkt. „Trójkolorowi” najbliżej wygranej byli w pierwszej kolejce, gdy w meczu z Pniówkiem prowadzenie stracili w ostatniej akcji meczu. Z Kluczborka podopieczni Piotra Gierczaka wrócili bez punktów, aczkolwiek tam wyjątkowo Górnikowi „nie idzie”. W ostatnim spotkaniu rywale byli piłkarsko lepsi, choć fragmentami,  zabrzańska młodzież nawiązywała walkę. Zabrakło konkretów w pod bramką przeciwnika i znów nie udało się zdobyć punktów. W najbliższą niedzielę „dwójka” zmierzy się w wyjazdowym meczu z zespołem Foto-Higieny Gać. 

Jak dotychczas spisywali się nasi najbliżsi rywale? Foto-Higiena rozpoczęła rozgrywki od wyjazdowego zwycięstwa w Gorzowie Wielkopolskim. Następnie uległa na własnych śmieciach Łukaszowi Piszczkowi i spółce. W poprzedniej kolejce, piłkarze z Gaci podzielili się punktami z beniaminkiem, Cariną Gubin.

W ubiegły sezonie Górnik grał ze zmiennym szczęściem z Foto-Higieną. Najpierw w Zabrzu rozbił rywali 5:0, by w rewanżu przegrać aż 0:3. Wierzymy, że w niedzielę „Trójkolorowi” zdołają się przełamać i podreperują swój ligowy dorobek.

Foto-Higiena Błyskawica Gać – Górnik II Zabrze. Stadion Miejski w Gaci: ul. Gać 10, Oława. Niedziela 22 sierpnia, godz. 14:00. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments