Górnik II Zabrze: Długo oczekiwany powrót. W sobotę w Legnicy

Kaszpir  -  23 października 2020 17:54
0
1424

W 14. kolejce III-ligi rezerwy Górnika zmierzą się w meczu wyjazdowym z Miedzią II Legnica. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:30.

Podopieczni Marcina Prasoła wracają do ligowych zmagań po niemal miesięcznej przerwie. Ostatnie spotkanie piłkarze Górnika II rozegrali 26 września w Rybniku, ulegając gospodarzom 0:2. Później aż trzykrotnie ich mecze były przekładane z powodu zagrożenia epidemiologicznego, raz zabrzanie pauzowali (nieparzysta liczba drużyn w grupie 3.). Dotychczas Górnicy rozegrali najmniej (tylko dziewięć) spotkań spośród wszystkich zespołów, gromadząc w nich 13. punktów. Na chwilę obecną daje to miejsce tuż nad strefą spadkową, ale oczywiście wierzymy, że po odrobieniu zaległości lokata w tabeli zdecydowanie się poprawi.
 
Nasi rywale rozegrali jak dotąd dwanaście spotkań w których uzbierali 14. „oczek”. Forma legniczan jakby nieco poszła w górę w ostatnim czasie. W trzech poprzednich kolejkach odnieśli bowiem dwie wygrane.Najlepszym strzelcem Miedzi jest Maciej Koziara z sześcioma trafieniami na koncie.
 
Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze, sobota 24 października, godz. 14:30.
 

Źródło: row1964rybnik.com/ roosevelta81.pl
Foto: roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments