Górnik II Zabrze: Czas przełamać się u siebie

Kaszpir  -  6 kwietnia 2019 15:02
0
2496

W niedzielę drugi zespół Górnika zmierzy się z zespołem Warty Gorzów Wielkopolski.

Nasi przeciwnicy wiosną spisują się bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Trzy porażki w czterech meczach, zaledwie dwie zdobyte bramki mówią same za siebie. Najskuteczniejszy zawodnik Warty Paweł Posmyk (5 goli) zatracił skuteczność, autorem dwóch tegorocznych trafień jest za to Adrian Bielawski. Gorzowianie z 17. punktami plasują się na szesnastym miejscu w tabeli, czyli w strefie spadkowej.

Podopieczni Piotra Gierczaka po ostatnim zwycięstwie w Brzegu ze Stalą umocnili się w górnej części trzecioliogowej stawki. Dorobek zespołu rezerw wynosi 32 oczka, a to pozwala zajmować siódma pozycję w grupie 3.

Jesienią w Gorzowie Górnicy odnieśli pewne zwycięstwo, zanotowali tam jedną z siedmiu wyjazdowych wygranych. Gorzej to ostatnio wygląda na własnym boisku, gdzie zabrzanie czekają na victorię od listopada. Czas zatem na przełamanie i zgarnięcie kompletu punktów przed własną publicznością, a potem… a potem wszyscy na szpil z Legią!

Warta Gorzów Wielkopolski – Górnik Zabrze 1:3 (0:1)
Zaradny 14′, Baran 47′, Wolsztyński (k) 68′ – Posmyk 52′

Górnik II Zabrze – Warta Gorzów Wlkp, niedziela 7 kwietnia, godz. 14:00, Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/Stefan Kasprzyk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments