Górnik II Zabrze: Czas na Gwarka. Podtrzymać dobrą passę

Kaszpir  -  21 maja 2021 18:10
0
1511

W ramach 32. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy rozegrają w sobotę wyjazdowe spotkanie w Tarnowskich Górach. Początek meczu wyznaczono na godz. 17:00.

Gwarek w tabeli grupy 3, sąsiaduje z Górnikiem. Gospodarze sobotniego pojedynku z 36. punktami są tuż za plecami zabrzan. W trzech ostatnich spotkaniach piłkarze Gwarka regularnie strzelali po dwa gole, ale tylko wystarczyło to do zdobycia punktu (2:2 Pniówek), dwukrotnie musieli uznać wyższość przeciwników (2:3 z Miedzią II i Foto-Higieną) Najlepszym strzelcem naszych najbliższych rywali jest Dawid Jarka. Były zawodnik Górnika zdobył jak dotąd dziewięć bramek.

Podopieczni Marcina Prasoła notują w ostatnich tygodniach dobre wyniki. Po trzech kolejnych ligowych wygranych dobra passa była kontynuowana w rozgrywkach Pucharu Polski. Mamy nadzieję, że udana seria będzie podtrzymana w Tarnowskich Górach.

Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem 2:2. Dla „Trójkolorowych” trafiali wówczas, Jan Flak oraz Marko Zawada.

Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze, sobota 22 maja godz. 17:00, Stadion „TS Gwarek” w Tarnowskich Górach, ul. Wojska Polskiego 2

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments