Górnik II Zabrze: Czas na Foto-Higienę

Kaszpir  -  4 czerwca 2021 19:20
0
1964

W ramach 36. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy zmierzą się w wyjazdowym meczu z zespołem Foto-Higieny Gać. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 5 czerwca, początek o godz. 17:00.

Nasi rywale w środę pauzowali, ponieważ Lechia Zielona Góra przygotowywała się do meczu pucharowego. Wcześniej piłkarze Foto-Higieny pokonali 1:0 LKS Goczałkowice. W tabeli uch sytuacja nie jest najciekawsza. Drużyna z Gaci znajduje się bowiem w strefie spadkowej, mając pięć punktów straty do bezpiecznego miejsca. Nie mamy zatem wątpliwości, że gospodarze sobotniego pojedynku zrobią wszystko, by zgarnąć pełną pulę.

Górnicy na Dolny Śląsk pojadą mocno podbudowani ważnymi i efektownymi zwycięstwami na Stadionie im. Ernesta Pohla. Zabrzanie przy Roosevelta zaprezentowali się świetnie, a patrząc z perspektywy kilku ostatnich tygodni na bilans „Trójkolorowych”, to musi on imponować. W dziewięciu poprzednich pojedynkach, nasz zespół aż ośmiokrotnie schodził z boiska w roli zwycięzców. Sposób na podopiecznych Marcina Prasoła znalazły tylko rezerwy Miedzi. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejny występ naszej młodzieży.

W jesiennym pojedynku Górnik rozbił przeciwników 5:0. Hat-trickiem popisał się wówczas Marko Zawada, a po jednym trafieniu dołożyli Bartłomiej Korbecki i Jakub Kotko.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments