Górnik II Zabrze: Coś do udowodnienia

Kaszpir  -  6 października 2019 09:36
0
2680

W niedzielę o godz. 15:00 rezerwy Górnika Zabrze zmierzą się z Rekordem Bielsko-Biała.

Wszyscy kibice Górnika czekają na dzisiejszy pojedynek zabrzan z Cracovią. Tak się jednak złożyło, że o tej samej godzinie swoje zmagania na III ligowym froncie toczyć będą rezerwy. 

Rekord w poprzednim sezonie dał się znacząco we znaki naszej „dwójce’. Na inaugurację sezonu 2018/19 bielszczanie odnieśli pewne zwycięstwo 3:0. W rewanżowym meczu padł remis 2:2, chociaż „Trójkolorowi” po trzydziestu minutach prowadzili już dwoma golami po trafieniach Surowca i Baidoo. Ale to co najgorsze, spotkało zabrzan w wojewódzkim finale Pucharu Polski. W „Cygańskim Lesie” Górnik bezapelacyjnie poległ aż 1:7 i chociaż my doceniamy bardzo dobry występ Górnika II w tych rozgrywkach, to jednak nie da się ukryć, że nasz zespół ma coś do udowodnienia bielszczanom.

Piłkarze Rekordu w poprzednim sezonie należeli do ścisłej czołówki w grupie trzeciej. Teraz nie wygląda to już tak dobrze. Trzynaste miejsce w tabeli z zaledwie jedenastoma zdobytymi golami. W sześciu ostatnich meczach tylko jedno zwycięstwo. 

Z kolei Górnik w ostatnich meczach całkiem nieźle punktuje. W pięciu pojedynkach zabrzanie zdobyli dziesięć „oczek”. Z tym, że kibice na domowe zwycięstwo czekają już dosyć długo (11.08 z Ruchem Zdzieszowice 4:1). Czas zatem wziąć rewanż na Rekordzie i sprawić, by pełna pula została w Zabrzu.

Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała, niedziela 6 października, godz. 15:00, Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments