Górnik II – Stilon 1:2. Miłe złego początki

Kaszpir  -  9 kwietnia 2018 17:58
0
2274

 

Rezerwy Górnika przegrały ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 1:2. Jedynego gol dla Górnika zdobył Erik Grendel. Dla gości trafili Kwiatkowski oraz Zakrzewski.

W niedzielnym spotkaniu III-ligowego Górnika ze Stilonem, w zespole gospodarzy oglądaliśmy siedmiu graczy będących w kadrze na mecz z Lechem. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już po siedmiu minutach objęli prowadzenie, autorem gola był Erik Grendel. Przez cały pojedynek korzystniejsze wrażenie sprawiali zabrzanie, mieli więcej klarownych sytuacji na podwyższenie rezultatu. Tego dnia skuteczność, była sprzymierzeńcem zespołu gości. Gorzowianie pod koniec drugiej części dwukrotnie znaleźli sposób na pokonanie Wojciecha Pawłowskiego i to oni zeszli z boiska w roli zwycięzców.

Po tym spotkaniu Górnik plasuje się na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów. Stilon dzięki zwycięstwu w Zabrzu ma już 31 “oczek”, co daje mu ósma lokatę w ligowej drabince.

Górnik II Zabrze – Stilon Gorzów Wlkp 1:2 (1:0)

1:0 – Grendel, 7′
1:1 – Kwiatkowski, 72′
1:2 – Zakrzewski, 77′

Górnik II: W. Pawłowski – Wiśniewski, Szeweluchin, D. Pawłowski, Ambrosiewicz, Liszka, (79′ Cybulski), Grendel, (80′ Przybylski), Kamiński, Kulanek, Olszewski, Smuga (67′ Arćon)
Trener: Wojciech Gumola

Stilon: Rudnicki – Ogrodowski, Ouedraogo, Kaczmarczyk, Okuszko, Kwiatkowski, Jakubowski, Łaźniowski, Pawłowski, Flis, Rymar (60′ Zakrzewski)
Trener: Adam Gołubowski

Żółte kartki: Kulanek, Ambrosiewicz, Olszewski – Flis, Rymar

W następnej kolejce podopieczni Wojciecha Gumoli, zagrają ponownie w Zabrzu. Ich rywalem będzie zespół Skry Częstochowa.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments