Górnik II – Skra: 3:1. Udany rewanż, skuteczny Urynowicz

Kaszpir  -  14 kwietnia 2018 20:26
0
3749

Drugi zespół Górnika udanie zrewanżował się częstochowskiej Skrze za jesienną wysoką porażkę (1:5). „Trójkolorowi” w sobotnim pojedynku byli przez całe spotkanie zespołem lepszym. Piłkarze Wojciecha Gumoli bardzo dobrze realizowali założenia taktyczne, widać było dużą dyscyplinę w każdej formacji. Skuteczność – to coś co wiosną nie pozwalało odnieść zwycięstwa zabrzanom. W meczu ze Skrą potrafili zamieniać stwarzane sytuacje na bramki co zresztą podkreślał opiekun naszych rezerw. – Często mówimy o wyciąganiu wniosków pomeczowych. My popracowaliśmy dużo pod kątem tego, aby jak najlepiej zachowywać się pod bramką rywali. Efekty widzieliśmy podczas spotkania ze Skrą. – podsumowywał Wojciech Gumola.

Górnik odniósł w rundzie rewanżowej pierwszą wygraną, dodajmy w pełni zasłużoną. Dzięki niej zabrzanie mają na swoim koncie 30 punktów. W następnej kolejce Górnik II zmierzy się z Polonią Głubczyce, będzie to początek prawdziwego maratonu, jaki czeka III-ligowe rezerwy. O terminach spotkań oraz ich wynikach będziemy oczywiście informować na bieżąco.

Górnik II Zabrze – Skra Częstochowa 3:1

1:0 – Urynowicz, 20′ (k)
2:0 – Grendel, 53′
2:1 – Nocoń, 56′ 
3:1 – Urynowicz, 90+1′

Górnik II: Bielica – Kulanek, Szeweluchin, Surowiec, Wenglorz, Ściślak, Grendel, Ambrosiewicz, Smuga, Kamiński, Urynowicz
Ponadto grali: Kubica, Michalski
Trener: Wojciech Gumola

Źródło: Roosevelta81.p;l
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments