Górnik – GKS Bełchatów kibicowsko: Kibice Niepełnosprawni otrzymali nagrodę CAFE!

g.rajda  -  27 kwietnia 2015 08:13
0
1475

IMG_5362.JPG

Za nami wyjazd do Szczecina, ale my najpierw zapraszamy do przeczytania jeszcze zaległej relacji ze starcia z Bełchatowem. Przed meczem uhonorowani zostali kibice z Klubu Kibiców Niepełnosprawnych, którzy odebrali statuetkę przyznaną przez CAFE.  KKN Górnika Zabrze został nagrodzony jako grupa kibiców, „w uznaniu za szybki i dynamiczny rozwój oraz zaangażowanie w tworzenie społeczności niepełnosprawnych kibiców”. Przed meczem na murawie pojawili się kibice z KKN i razem z piłkarzami obu ekip oraz sędziami stanęli do pamiątkowego zdjęcia z bannerem CAFE mówiącym o pełnym dostępie do futbolu na froncie. Kibicom sprawiło to wiele radości, każdy z nich otrzymał także koszulkę „młynówkę” przekazaną przez przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze.

IMG_5170.JPG

Na trybunach zaliczyliśmy tradycyjnie komplet trzech tysięcy widzów. Młyn został szczelnie wypełniony, przez całe spotkanie prowadzony był głośny, fanatyczny doping, który z pewnością pomógł piłkarzom w zdobyciu upragnionych 3 punktów. Na płotach zawisło 6 flag: „Wyznawcy Górnika”, „A.C.A.B. Torcida”, „Sektor 13”, „1948”, „Torcida”, „XXX Torcida”.

IMG_5354.JPG

Ostatni mecz w rundzie zasadniczej przy Roosevelta rozegrany zostanie 29.04 o godzinie 20:30. Juz teraz zapraszamy do zakupu biletów na to spotkanie, gdyż nie będzie możliwości obejrzenia go na żadnym kanale sportowym. Piłkarze liczą na Nasze wsparcie, więc nie pozostaje nic innego jak przyjść na mecz i wesprzeć „Trójkolorowych” w walce o kolejne punkty swoim głośnym dopingiem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments