Górnik dzięki kibicom otrzyma 12 tys. złotych na infrastrukturę stadionową

Milo  -  3 lutego 2015 14:36
0
623

kibice2_Górnik_Legia1415

W ostatniej chwili kibice Górnika Zabrze wyprzedzili w klasyfikacji generalnej konkursu Twój Nice Klub fanów Śląska Wrocław i tym samym wygrali dla swojego klubu voucher na produkty firmy Nice, Oficjalnego Partnera Ekstraklasy w sezonie 2014/2015.

Dzięki nagrodzie klub będzie mógł zainwestować w infrastrukturę stadionową, a w efekcie poprawić komunikację na stadionie oraz zapewnić komfort wjazdu i wyjazdu. Ostatecznie drugie miejsce w konkursie zajęli kibice Śląska Wrocław, a trzecie premiowane miejsce padło łupem Korony Kielce. – Serdecznie gratuluję trzem wyróżnionym klubom tak zaangażowanych kibiców. Wierny fan to prawdziwy skarb dla każdego klubu. Jestem przekonany, że wygrane nagrody przyczynią się do poprawy funkcjonowania klubowych obiektów sportowych. W naszej ofercie znajduje się wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym nie tylko możemy poprawić komunikację na stadionie, ale także zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska. Co ciekawe, firma Nice w swojej ofercie posiada także trzy Oficjalne Zestawy Automatyki Ekstraklasy, które do końca trwania rozgrywek dostępne są w specjalnej promocji Technologiczna Ekstraklasa.

Przypominamy, że od początku listopada do końca stycznia kibice klubów Ekstraklasy mogli wesprzeć je w internetowym głosowaniu. Pierwszy klub otrzyma voucher na kwotę 12 tys. zł, drugi 10 tys. zł, a trzeci 8 tys. zł.

Źródło: ekstraklasa.org
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments