Górnik – Chojniczanka: Nie ma mowy o eksperymentach

Milo  -  28 listopada 2017 12:20
0
3866

Lider Ekstraklasy zmierzy się z liderem I ligi – wtorkowe spotkanie w Zabrzu zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Przed Górnikiem bardzo ważne spotkanie, jeśli zabrzanie zagrają na swoim odpowiednim poziomie, to o awans do półfinału powinniśmy być spokojni. “Górnicy” w pierwszym meczu z Chojniczanką wypracowali sobie sporą zaliczkę, a w perspektywie niedzielnego spotkania z Wisłą Kraków rodzi się pytanie, czy nie lepiej byłoby dać odpocząć kluczowym zawodnikom? Sztab szkoleniowy zna swoich piłkarzy, jak nikt inny i w tym sezonie mecze, co 3-4 dni to żadna nowość, dlatego nie ma mowy o eksperymentach w podstawowym składzie. Wszyscy chcemy, aby puchary również wiosną zawitały na Arenę Zabrze. 

Igor Angulo spokojnie przewodniczy wśród najlepszych strzelców w Ekstraklasie. Hiszpan walczy jednak o podwójną koronę. W Pucharze Polski ma na swoim koncie już 4 gole (taki sam dorobek ma Armando Sadiku z Legii). – Czuję się bardzo dobrze i jestem gotowy grać w każdym spotkaniu. Puchar Polski jest dla nas bardzo ważny, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby we wtorek awansować do półfinału – deklaruje 33-letni piłkarz.

Co przemawiać może za Chojniczanką? Jedynie to, że po pierwszym meczu nie ma już nic do stracenia, w dodatku to jej ostatni mecz o stawkę w 2017 roku. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem “Trójkolorowych” 3:1. W drugiej konfrontacji trzeba udowodnić swoją klasę i postawić kropkę nad “i”.

Puchar Polski dla Górnika!

Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice, wtorek 28 listopada godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica)

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevleta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments