W Górniku na mecz z Bytovią, jak u Franka Smudy na Euro 2012 - bez zmian. Zabrzanie w sobotnim spotkaniu zagrają w tym samym ustawieniu, co w zwycięskim starciu z MKS-em Kluczbork.
Górnik: - Kasprzik - Wolniewicz, Kopacz, Danch, Kurzawa - Pawłowski, Matuszek, Przybylski, Plizga - Ledecky, Angulo
Rezerwowi: Kuchta, Szeweluchin, Skrzypczak, Grendel, Wolsztyński, Ambrosiewicz, Urynowicz
Trener: Marcin Brosz
Bytovia: - Bieszczad - Bąk, Cseh, Bąk, Kamiński - Mandrysz, Villaescusa, Poczobut, Serafin - Efir, Wróbel
Rezerwowi: Szromnik, Bielak, Klichowicz, Letniowski, Opałacz, Rzuchowski, Wacławczyk
Trener: Tomasz Kafarski
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl






