Górnik bez zakazu transferowego. Zabrzanie w pierwszej kolejności chcą Grendela

Milo  -  12 maja 2015 20:33
0
1110

Erik_Grendel_Korona1_1415

Przyznanie zabrzanom licencji ma dla klubu jeszcze jeden plus. Od lipca będą mogli przeprowadzać płatne transfery – czytamy w „Sporcie„.

Od najbliższego „okienka” transferowego, czyli od 1 lipca zakaz przestaje obowiązywać. To zawsze dobra wiadomość, co oczywiście nie znaczy, że zaczniemy sprowadzać piłkarzy za gotówkę. Otwiera się jednak furtka, która do tej pory była dla nas zamknięta – mówi Krzysztof Maj, członek zarządu Górnika. Ta „furtka” będzie potrzebna choćby przy wykupieniu Erika Grendela, który trafił do Zabrza zimą i tak dobrze wprowadził się do drużyny.

Słowakowi kończy się wypożyczenie ze Slovana Bratysława i jeżeli Górnik chce, by wciąż grał na Roosevelta, to trzeba będzie wyłożyć gotówkę na stół. Klub tego chce, podobnie, jak piłkarz. – Chcę zostać w Zabrzu. Jest nas tutaj trójka, myślę o Słowakach, i wszyscy jesteśmy zadowoleni z pobytu w Górniku. Drużyna jest dobra, a niebawem zostanie oddany stadion, na którym gra będzie wielką przyjemnością. Jednak to nie zależy tylko ode mnie. Górnik musi mnie wykupić ze Slovana – przyznaje Słowak.

Więcej w „Sporcie” oraz na www.katowickisport.pl

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments