Górnicy w reprezentacjach. Dopietta Włodarczyka. Grał Janża

Kaszpir  -  19 czerwca 2023 22:40
3
2761

W poniedziałkowych meczach reprezentacji narodowych, mogliśmy zobaczyć dwóch piłkarzy Górnika Zabrze. Szymon Włodarczyk pokazał się z bardzo dobrej strony w towarzyskim meczu kadry U-21 z drużyną Czarnogóry. Napastnik Górnika dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a Polska pokonała rywali 2:1. Przypomnijmy, że Włodarczyk w poprzednim meczu „Biało-czerwonych” przeciwko Finlandii, również zapisał gola na swoje konto.

W pojedynku eliminacyjnym do Euro 2024 pierwszych reprezentacji, Słowenia zremisowała z Danią 1:1. Całe spotkanie w barwach Słowenii rozegrał kapitan Górnika, Erik Janża.

Źródło: laczynaspilka.pl