Górnicy lecą na Cypr

Kaszpir  -  16 stycznia 2018 18:22
0
6521

Górnik Zabrze w środę 17 stycznia wylatuje na swoje drugie zgrupowanie tej zimy. Podopieczni Marcina Brosza tym razem udadzą się w cieplejsze rejony Europy, aby tam szlifować formę przed ligową wiosną. „Trójkolorowi” przez dwa tygodnie przebywać będą na Cyprze, a dokładnie w miejscowości Ayia Napa. 

Po ciężkim obozie w czeskim Kravare, sztab szkoleniowy Górnika teraz będzie kładł większy akcent na inne elementy. Marcin Brosz chwalił sobie przede wszystkim możliwość konfrontacji z mocnymi rywalami m. in. Austrią Wiedeń czy Partizanem Belgrad.

Ośrodek w Ayia Napie jest położony nad Morzem Śródziemnym. Warunki do treningu są bardzo dobre – kompleks, z którego będą korzystać zabrzanie, to aż 15 trawiastych boisk. Wszystkie mają własne oświetlenie, można na nich śmiało trenować także po zmroku. Głównym punktem ośrodka w Ayia Napie jest kameralny stadion, otoczony ze wszystkich stron dwumetrowym murem. Trybuna jest tylko z jednej strony i mieści około 500 osób. Piłkarze oraz sztab szkoleniowy będą mogli korzystać z wysokiej jakości usług SPA (siłownia, jacuzzi, sauna), a także sali konferencyjnej z wyposażeniem audio video.

Oto szczegółowa rozpiska sparingów Górnika podczas zgrupowania na Cyprze:

 20.01 FK Austria Wiedeń; godz. 15:00
 20.01 Spartak Moskwa U-21; godz. 11:00
 23.01 Astra Giurgiu
 27.01 FK Partizan Belgrad
 28.01 FK Teplice

Nasz zespół obóz zakończy 31 stycznia.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments