„Górnicy” już po pierwszych zajęciach. Nowi zawodnicy wybrali numery na koszulkach

Milo  -  21 stycznia 2014 14:48
0
748

turcja_augustyn

Po śniadaniu biało-niebiesko-czerwoni udali się na pierwszy trening w tureckiej Antalyi. W drugim dniu pobytu na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi drużyna po śniadaniu odbyła pierwszy trening, który rozpoczął drugą część przygotowań do rundy wiosennej. Na początek zawodnicy udali się do siłowni, gdzie pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego odbyli trening z ciężarami.

– Były to ćwiczenia wprowadzające po podróży plus trening siłowy na dolne partie mięśniowe – wyjaśnia Marcin Prasoł, asystent trenera Ryszarda Wieczorka. Po przeszło godzinnym pobycie na siłowni drużyna przeniosła się na boisko trawiaste, na którym dominowały ćwiczenia z piłką. – Na boisku chodziło o wprowadzenie do techniki, przyzwyczajenie nóg do naturalnej nawierzchni, zapoznanie się z murawą, sposobu poruszania się i zachowania piłki na tym boisku – kończy Marcin Prasoł.  Na popołudnie zaplanowany jest kolejny trening, tym razem już tylko na boisku.

Zawodnicy, którzy wzmocnili zespół Górnika Zabrze wybrali już numery z jakimi będą występować. Robert Jeż wrócił do numeru 81, w którym grał w Górniku w rundzie wiosennej sezonu 2010/11. Grzegorz Kasprzik zdecydował się numer 99, który ma dla niego znaczenie sentymentalne. Z kolei Szymon Drewniak będzie występował z numerem 16.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments