Głosowanie w plebiscycie na "Koguta Sezonu 2025/26" rozpoczęte!

19
2789

Głosowanie na "Koguta Sezonu 2025/26" wystartowało. Kibice Górnika Zabrze wybiorą laureata plebiscytu spośród siedmiu kandydatów. W gronie pretendentów do nagrody znalazło się dwóch obrońców i pięciu pomocników. Niżej przedstawiamy zbiorczo kandydatury nominowanych i zachęcamy do głosowania. 

Lista zawodników nominowanych do tytułu "Koguta Sezonu 2025/26":

1. Ousmane Sow - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

2. Maksym Chłań - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

3. Erik Janża - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ 

4. Rafał Janicki - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

5. Jarosław Kubicki - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

6. Lukas Sadilek - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

7. Patrik Hellebrand - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ

Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2026 do godz. 12:00. 

"Kogutem Sezonu 2025/26" powinien zostać:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

 

19 komentarzy

To w jaki sposób głosujemy w komentarzach czy będzie jakieś miejsce do odhaczenia danego zawodnika? Sorry ale niewyspany jestem z powodu tych Mistrzostw

Ankieta właśnie się pojawiła na stronie głównej i we wpisie.

To po co to łoglondosz ? …… jakeś gupoty.
Jest 11-noście to cza iś spać.

Jo czekom na najlepszo liga na świecie -czyli ekstraklasa.
Jest szpana i wiara w dobre wyniki Górnika.

Nie za mądre to, co napisałeś…

Jak oddać głos?

Ankieta właśnie się pojawiła na stronie głównej i we wpisie.

Pojawiło się. Chłam oczywiście. Za wielką ambicję, spryt, szybkość i serce do walki.

czemu twierdzisz że to chłam ? 😉

Sorry. On jest genialny. CHŁAŃ. 😀

Domyśliłem się, ale wolałem się upewnić 🙂

Mój głos poszedł na Janickiego, który trzymał defensywę jak prawdziwy generał. Do tego dołożył kilka bardzo ważnych bramek. Ma też do powiedzenia swoje w szatni, żeby młodzi nie odlecieli a to bardzo ważne.

Ja bym nawet w tym miejscu dał duet Janicki / Josema

A ja zdecydowanie stawiam na Sadilka, na dodatek najbardziej niedoceniany nasz pomocnik.

Kogut sezonu, stawiam na Rafała Janickiego

Poza konkursem – najemnik sezonu zdecydowanie Patrik „jestem sczensliwy” Hellebrand

Już pisałem, ale jeszcze jest jedna taka uwaga z mojej strony, uważam że gdyby Saw grał do końca sezonu, to on by był na pewno Kogutem, bo ten chłopak przez te parę meczów pokazał wyjątkową „qualitę”.

Najszczerzej – powinien być ktoś, kto jednak miał cały równy sezon. Czyli Rafał, Erik lub Jaro. Ja głos oddaje na tego ostatniego

A ja zagłosowałem na Patriczka… Miedzy innym za to jak pięknie mówił że Górnika ma w serduszku i jak mu dobrze w Zabrzu 😊

A czy to przypakiem nie jest pierwszy w świecie przypadek umiejscowienia „serduszka” ciut poniżej kręgosłupa ?

Mój głos na Rafała Janickiego, nie tylko za pewną grę w obronie, ale również za kilka ważnych bramek, zwłaszcza tą pamiętną z rzutu karnego z Jagiellonią w ostatniej minucie z opaską kapitańską na ramieniu