Głosowanie na "Koguta Sezonu 2025/26" wystartowało. Kibice Górnika Zabrze wybiorą laureata plebiscytu spośród siedmiu kandydatów. W gronie pretendentów do nagrody znalazło się dwóch obrońców i pięciu pomocników. Niżej przedstawiamy zbiorczo kandydatury nominowanych i zachęcamy do głosowania.
Lista zawodników nominowanych do tytułu "Koguta Sezonu 2025/26":
1. Ousmane Sow - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
2. Maksym Chłań - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
3. Erik Janża - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
4. Rafał Janicki - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
5. Jarosław Kubicki - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
6. Lukas Sadilek - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
7. Patrik Hellebrand - więcej o tej kandydaturze przeczytasz TUTAJ
Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2026 do godz. 12:00.






To w jaki sposób głosujemy w komentarzach czy będzie jakieś miejsce do odhaczenia danego zawodnika? Sorry ale niewyspany jestem z powodu tych Mistrzostw
Ankieta właśnie się pojawiła na stronie głównej i we wpisie.
To po co to łoglondosz ? …… jakeś gupoty.
Jest 11-noście to cza iś spać.
Jo czekom na najlepszo liga na świecie -czyli ekstraklasa.
Jest szpana i wiara w dobre wyniki Górnika.
Nie za mądre to, co napisałeś…
Jak oddać głos?
Ankieta właśnie się pojawiła na stronie głównej i we wpisie.
Pojawiło się. Chłam oczywiście. Za wielką ambicję, spryt, szybkość i serce do walki.
czemu twierdzisz że to chłam ? 😉
Sorry. On jest genialny. CHŁAŃ. 😀
Domyśliłem się, ale wolałem się upewnić 🙂
Mój głos poszedł na Janickiego, który trzymał defensywę jak prawdziwy generał. Do tego dołożył kilka bardzo ważnych bramek. Ma też do powiedzenia swoje w szatni, żeby młodzi nie odlecieli a to bardzo ważne.
Ja bym nawet w tym miejscu dał duet Janicki / Josema
A ja zdecydowanie stawiam na Sadilka, na dodatek najbardziej niedoceniany nasz pomocnik.
Kogut sezonu, stawiam na Rafała Janickiego
Poza konkursem – najemnik sezonu zdecydowanie Patrik „jestem sczensliwy” Hellebrand
Już pisałem, ale jeszcze jest jedna taka uwaga z mojej strony, uważam że gdyby Saw grał do końca sezonu, to on by był na pewno Kogutem, bo ten chłopak przez te parę meczów pokazał wyjątkową „qualitę”.
Najszczerzej – powinien być ktoś, kto jednak miał cały równy sezon. Czyli Rafał, Erik lub Jaro. Ja głos oddaje na tego ostatniego
A ja zagłosowałem na Patriczka… Miedzy innym za to jak pięknie mówił że Górnika ma w serduszku i jak mu dobrze w Zabrzu 😊
A czy to przypakiem nie jest pierwszy w świecie przypadek umiejscowienia „serduszka” ciut poniżej kręgosłupa ?
Mój głos na Rafała Janickiego, nie tylko za pewną grę w obronie, ale również za kilka ważnych bramek, zwłaszcza tą pamiętną z rzutu karnego z Jagiellonią w ostatniej minucie z opaską kapitańską na ramieniu