GKS – Zawisza 1:0. Triumf z kandydatem do awansu i świetna atmosfera na trybunach

kesera  -  14 kwietnia 2013 14:27
0
959

gks_zawisza_1213
GKS Katowice wygrał z Zawiszą Bydgoszcz 1:0. Spotkanie przy Bukowej stało na wysokim poziomie kibicowskim, a piłkarsko fani również nie mogli narzekać, bo jak na zaplecze Ekstraklasy było naprawdę dobrze.

Po kilkudziesięciu minutach fani GieKSy rzucili na murawę serpentyny i wtedy sędzia główny był zmuszony przerwać spotkanie na kilka minut. Na „Blaszoku” pojawił się również las flag na kijach, a także odpalone zostały race. Przez całe spotkanie gospodarze prowadzili głośny doping. Warto dodać, że na meczu obecna była także liczna grupa kibiców Zawiszy (ok. 400). To pierwsza ekipa gości w Katowicach, która mogła pojawić się na nowym sektorze dla przyjezdnych. Sympatycy Zawiszy mieli początkowo problemy z wejściem na stadion i wtedy na stadionie było słychać głośne „Piłka Nożna Dla Kibiców”, a także „Wpuśćcie kibiców”.

Na murawie katowiczanie sprawili wiele problemów walczącemu o awans do elity Zawiszy. Tuż przed przerwą wynik po rzucie rożnym otworzył Kamiński.

GKS Katowice – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (1:0)
1:0 – Kamiński, 45′

źródło: Roosevelta81.pl