GieKSa wraca do gry. Na początek Arka Gdynia

Luq  -  6 marca 2016 10:30
0
830

GieKSa

Po długiej zimowej przerwie do gry wraca GKS Katowice. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o 12:45 przy Bukowej 1, a przeciwnikiem naszej zgody będzie Arka Gdynia. Bilety na ten mecz rozchodzą się dosyć dobrze i spodziewana jest jedna z lepszych frekwencji w tym sezonie. Kibicowsko będzie tym ciekawiej, że swój przyjazd zapowiadają kibice gości, którzy mają wypełnić szczelnie klatkę.

Transfery

Zimą GieKSa sprowadziła pięciu nowych zawodników w tym dobrze nam znanego Tomasza Zahorskiego (Charlotte Independence). Zahor niestety w meczu z Arką nie zagra, gdyż naciągnął mięsień i ma być gotowy dopiero na kolejne spotkanie z MKSem w Kluczborku. Najwiekszym transferem jest jednak przedłużenie umowy z kapitanem i najlepszym strzelcem Grzegorzem Goncerzem. Pozostałe nowe twarze to obrońca Wojciech Kochański (Legia II Warszawa) oraz pomocnicy Patryk Szymański (Olimpia Zambrów) i Marcin Flis (GKS Bełchatów). Ostatnim transferem jest powracający do GieKSy bramkarz Maciej Wierzbicki. Do pierwszej drużyny dołączono również czterech juniorów.

Z klubem pożegnali się obrońcy – Rafał Pietrzak (Wisła Kraków) i Wojciech Jurek (Polonia Bytom), pomocnicy – Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Zapotoczny (Polonia Bytom), Sebastian Szombierski (Karpaty Krosno), Aleksander Januszkiewicz (Polonia Bytom) oraz napastnik Daniel Ciechański (Polonia Bytom).

Podsumowanie transferów na GieKSa.pl -> podsumowanie
GieKSA_Iwan

Sparingi

Podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrali zimą sześć gier kontrolnych z czego cztery wygrali a dwa zremisowali. Wpierw wysokie zwycięstwo nad Polonią Bytom 5:0, potem remis 1:1 z MKS Karvina, wygrana z Górnikiem 2:1, w takim samym stosunku z Rakowem Częstochowa, remis z KKS Kalisz i na zakończenie kolejne 2:1 ze Stalą Mielec.

Podsumowanie sparingów – > sparingi

Na konferencji przed nadchodzącą wiosną trener GieKSy ocenił między innymi zimowe transfery oraz okres przygotowawczy -> konferencja

Zapowiedź meczu z Arką

52 Urodziny GieKSy
GieKSA_race

27 lutego GKS Katowice obchodził swoje 52 urodziny i przy okazji sparingu ze Stalą Mielec, kibice na „Blaszoku” odpalili 52 race.

Życzymy awansu do Ekstraklasy i wielu sukcesów.

Źródło: GieKSa.pl / Roosevelta81.pl
Foto: GieKSa.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments