Gergel i Grendel podpisali nowe kontrakty z Górnikiem!

Torcidos  -  24 czerwca 2015 17:01
0
1079

Gergel_Górnik_Bełchatów1415Dla kibiców Górnika Zabrze mamy bardzo dobrą wiadomość. Roman Gergel i Erik Grendel podpisali dzisiaj nowe, 3-letnie kontrakty z zabrzańskim klubem. W przypadku Grendela, Górnik wykupił piłkarza ze Slovana Bratysława pozyskując go na zasadzie transferu definitywnego.

Rzeczywiście, podpisałem 3-letni kontrakt i jestem bardzo zadowolony z warunków, jakie zostały uzgodnione. Bardzo się cieszę, że zostaję w Górniku, jak również z tego, że nadal będę miał możliwość gry przed zabrzańskimi kibicami, których bardzo sobie cenię – mówi oficjalnej stronie klubu Roman Gergel.

Dla mnie to również bardzo dobra wiadomość i cieszę się, że Górnik wykupił mnie ze Slovana. Chciałbym grać jak najlepiej i pomóc Górnikowi w osiągnięciu dobrych wyników – zaznacza z kolei Erik Grendel.

Przypomnijmy, że Gergel rozegrał w poprzednim sezonie 35 spotkań ligowych w barwach zabrzańskiego klubu i zdobył 6 bramek. Natomiast Grendel pojawił się w Zabrzu przed rundą wiosenną minionych rozgrywek i wystąpił 17 meczach, zapisując na koncie jednego, ale za to jakże pięknego gola, w meczu z krakowską Wisłą.

Dodajmy, że Grendel w nowych rozgrywkach będzie występował z nowym numerem na plecach. „Dwudziestkę” zamieni na „ósemkę”.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments