Galeria z meczu Radomiak Radom – Górnik Zabrze

W.  -  2 sierpnia 2022 13:45
3
513

Zwykło się mawiać, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jest tak zwłaszcza z apetytem bramkowym, kiedy nasz zespół zdobywa kolejne gole, a w sobotnim spotkaniu z Radomiakiem Radom, Trójkolorowi kierowali futbolówkę do siatki gospodarzy aż trzykrotnie.

Wierzymy, że podopieczni Bartoscha Gaula nie poprzestaną na tym, dając w kolejnych spotkaniach swym wspaniałym sympatykom kolejne powody do radości i optymizmu. Zanim jednak drużyna rozegra kolejne spotkanie, mierząc się na własnym stadionie w niedzielny wieczór (7 sierpnia, godzina 20:00) z Rakowem Częstochowa, zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z sobotniego meczu, zakończonego zwycięstwem Górnika nad Radomiakiem 0:3!

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JohnyKSG
2 sierpnia 2022 18:35

Nie dajmy sobie podprowadzić Bartosza Nowaka,czołowego gracza Górnika! Tym bardziej,gdy kwota wykupu wynosi 1mln Euro. Tym bardziej do Rakowa,konkurenta w Extraklasy,Zarząd jak mu się tylko zaproponuje kasę,to mało się nie posika ze szczęścia! Musimy budować silny Klub a nie sprzedawać najlepszych graczy! W niedziele zagrajmy wielki mecz i połóżmy ich na trawie!

RemkoKSG
3 sierpnia 2022 11:53

Jeżeli Bartosz Nowak by odszedł z Górnika to będzie bardzo trudno go zastąpić.

jacek
3 sierpnia 2022 13:26
Reply to  RemkoKSG

Nowak już sprzedany.