
Górnikowi do wywalczenia awansu w środowy wieczór zabrakło naprawdę niewiele. Z postawy zespołu możemy być jednak dumni. Wiemy już, że zabrzańska "Torcida" nie zaleje 2 maja stolicy, ale jeszcze będzie kilka okazji wesprzeć "Trójkolorowych" podczas ligowych zmagań. Tymczasem zapraszamy do galerii z półfinałowego boju Górnika w Warszawie.
[Not a valid template]
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl






