Ewa  -  4 listopada 2014 16:49
0
1071

drużyna3_Górnik_Pogoń_1415

Górnik ewidentnie przeżywa kryzys, od 11 kolejki po wygranej z Ruchem w Chorzowie, zabrzanie nie odnieśli zwycięstwa. Pocieszeniem może być jedynie fakt, że przerwana została seria porażek. W niedzielę oglądaliśmy tylko jedną dobrą połowę w wykonaniu Górnika. W pierwszych minutach miał już swoje okazje Bartosz Iwan, który zaliczył dobry powrót na boisko, zastępując pauzującego za kartki Radosława Sobolewskiego. To on też wypracował sytuację, po której padła bramka Zachary na 1:0.  Jeszcze w pierwszej połowie „Portowcy” doprowadzili do remisu. Po tej bramce zabrzanie stracili pewność siebie. Po czerwonej kartce dla Augustyna, można powiedzieć, że „szczęśliwie” utrzymali wynik do końca spotkania.

Na plus jak zwykle doping zabrzańskich kibiców jak i ugoszczenie przy Roosevelta ponad setki kibiców ze Szczecina.

Po pozytywnym przejściu testów, podczas spotkania z Pogonią Szczecin, zostało włączone nowe oświetlenie.

Zapraszamy do oglądania drugiej części zdjęć z tego spotkania.