Foto-Higiena Gać – Górnik II Zabrze 3:0. Zimny prysznic

Kaszpir  -  6 czerwca 2021 11:53
1
1846

W spotkaniu 36. kolejki Grupy 3, Górnik II Zabrze przegrał z zespołem Foto-Higiena Gać 0:3.

W porównaniu do poprzednich meczów, Górnik wystąpił w nieco zmienionym składzie. Miało to swoje przełożenie na ostateczny wynik, który można potraktować jak zimny prysznic Na przerwę do szatni gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem, wykorzystując rzut karny. Decydujące o losach pojedynku okazało się 120 sekund w drugiej połowie. Między 66 a 68 min miejscowi dwukrotnie znaleźli drogę do zabrzańskiej bramki, pieczętując tym samym wygraną.

Po tym spotkaniu “Trójkolorowi” pozostaną z 46. punktami. Za tydzień podopieczni Marcina Prasoła znów zagrają na wyjeździe, tym razem z Polonią Świdnica. Wcześniej, 9 czerwca zmierzą się w 1/2 finału PP z Pniówkiem Pawłowice.

Foto-Higiena Gać – Górnik II Zabrze 3:0 (1:0)

1:0 – Przybylski, 39′ (k)
2:0 – Wdowiak, 66′
3:0 – Orzechowski, 68′

Foto-Higiena: Bodys – Hawryło, Wdowiak, Stachowski, Piórecki, Matusik (83′ Ujas), Tylki (78′ Bąk), Nahrebecki (83′ Skórnica), Orzechowski (78′ Radkevich), Tarnov (54′ Telatyński), Przybylski
Rezerwowi: Seweryn – Skórnica, Bąk, Telatyński, Ujas, Olkiewicz, Radkevich
Trener: Grzegorz Borowik

Górnik II: Neugebauer – Wingralek, Surowiec, Szkudlarek, Flak (80′ Martuszewski), Kulanek, Pranica (72′ Zielonka) , Całka, Okaj (72′ Skała), Lukoszek, Lubaski (80′ Skiba)