Fornalik, Brzęczek, a może opcja numer 3?

kesera  -  6 listopada 2013 19:04
0
915

fornalik_wspieramyklub
W piątek po meczu z Wisłą Kraków powinno być jasne kto będzie nowym trenerem Górnika Zabrze. Choć w ostatnim czasie faworytem był Jerzy Brzęczek, to stuprocentowej pewności, że były kapitan reprezentacji Polski zostanie szkoleniowcem „Trójkolorowych” nie ma. Cały czas w grze pozostaje Waldemar Fornalik.

Według nieoficjalnych informacji Roosevelta81.pl były selekcjoner reprezentacji Polski w tym tygodniu pojawił się w Urzędzie Miasta w Zabrzu na rozmowach dotyczących podjęcia przez niego pracy z Górnikiem Zabrze. Jaki efekt? Na odpowiedź będzie trzeba trochę poczekać. Inny z kandydatów, czyli Jerzy Brzęczek, również nie podjął decyzji, czy poprowadzi zespół z Roosevelta. – Jurek ma spory dylemat. Rozmawiałem z nim i wiem, że Górnikowi ostatecznej odpowiedzi jeszcze nie dał. Zastanawia się nad tym bardzo mocno, ale prawdopodobieństwo, że przyjmie tę propozycję, jest oczywiście bardzo duże, bo jest bardzo atrakcyjna. Ustaliliśmy, że w czwartek się spotkamy [Brzęczek przebywa obecnie w Białej Podlaskiej na kursie trenerskim – przyp. red.] i wtedy zapadną konkretne decyzje. Nie przesądzam, czy poprowadzi Raków w sobotnim meczu ligowym – mówi portalowi „slask.sport.pl” Krzysztof Kołaczyk, prezes klubu z Częstochowy.

Prezes Górnika Artur Jankowski na temat nowego szkoleniowca nie chciał się szerzej wypowiadać. – Było siedmiu kandydatów, zostało trzech, rozmowy trwają. Przed nami bardzo ważny mecz z Wisłą, który chcemy wygrać. Potem jest przerwa dla reprezentacji, więc nie ma pośpiechu. To nie jest tak, że piłkarze zostali zostawieni samym sobie i nie mają z kim trenować – poinformował Jankowski.

Źródło: Roosevelta81.pl/slask.sport.pl/PAP
Foto: wspieramyklub.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments