Finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie

g.rajda  -  18 maja 2018 15:21
0
2054

Od kilku dni widzowie za bilet na każdy film 2D z repertuaru Multikina płacą jedyne 15 zł. Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina przy ul. Gdańskiej 18 w Zabrzu mają tę samą, stałą cenę – czyli 15 zł. Za seans 3D widz będzie musiał uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze także będzie wymagana dopłata.

Zależy nam, aby wizyta w kinie była dostępną rozrywką, a atrakcyjniejsze ceny pozwoliły widzom częściej odwiedzać Multikino – mówi Angelika Tomczyk, dyrektor Multikina Zabrze. – Przed nami wiele ciekawych premier, dlatego liczymy, że nasza nowa oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom.

W sobotę 26 maja o godzinie 20:30 w Multikinie będzie można na żywo oglądać finał Ligi Mistrzów. Ceny biletów – normalny – 35 zł, ulgowy – 30 zł.

W przyszłym tygodniu ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia do Multikina w Zabrzu na finał Ligi Mistrzów na wielkim ekranie. Zapraszamy.

Źródło: Roosevelta81.pl/multikino.pl
Foto: multikino.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments