Filip Twardzik zakończył testy, a z Górnikiem trenuje młody piłkarz z Zimbabwe

Milo  -  8 września 2016 10:54
0
1030

20160711_gornik_karpaty_druzyna_04

Tygodniowe testy w Górniku zakończył 23-letni czeski pomocnik Filip Twardzik. W dalszym ciągu z zabrzanami trenuje 18-letni Moffa rodem z Zimbabwe – poinformował dziennikarz Leszek Błażyński.

Twardzik to piłkarz grający na lewym skrzydle, który na swoim koncie ma występy m.in. w szkockim Celtiku, a ostatnio był zawodnikiem Boltonu Wanderers, z którym w sierpniu rozwiązał kontrakt. Od tygodnia zawodnik przebywał na testach w Górniku. Po dokładnej obserwacji sztab szkoleniowy podjął decyzję, że Czech przynajmniej na razie nie zasili szeregów Górnika. Trzeba przypomnieć, że piłkarz w swojej dotychczasowej karierze często był kontuzjowany.

Z Górnikiem od tygodnia trenuje także młody ofensywny pomocnik Moffa z Zimbabwe. Decyzji odnośnie jego przyszłości sztab szkoleniowy jeszcze nie podjął. Jeśli Górnik zdecydowałby się na zatrudnienie tego piłkarza, to byłby on trzecim zawodnikiem spoza Unii Europejskiej, co oznacza, że o miejsce w wyjściowym składzie walczyłby z Cerimagiciem oraz Szeweluchinem. W środę na testach pojawił się 24-letni chorwacki pomocnik Dejan Glavica, więcej o tym napisaliśmy w  tym miejscu.

Źródło: Roosevetla81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments