Filip Bainović i Vamara Sanogo odchodzą z Górnika

W.  -  4 lutego 2022 14:25
10
3200

Filip Bainović i Vamara Sanogo w rundzie wiosennej nie wystąpią w Górniku Zabrze. Obaj zawodnicy postanowili pożegnać się z zabrzańskim klubem, rozwiązując za porozumieniem stron obowiązujące kontrakty.

Przypominamy, że Filip dołączył do naszego zespołu 1 lipca 2019 roku, rozgrywając w trójkolorowych barwach 41 spotkań i notując w nich dwie asysty. Vamara związał się z Górnikiem 12 sierpnia ubiegłego roku i od tego momentu wystąpił w zalewie dziesięciu spotkaniach z udziałem naszej drużyny, w tym dwóch meczach Fortuna Pucharu Polski, zdobywając gola w starciu ze Ślęzą Wrocław, wygranym przez zabrzan 1:2.

Obu zawodnikom serdecznie dziękujemy za grę dla Górnika i reprezentowanie biało-niebiesko-czerwonych barw, życząc wielu sukcesów w dalszej karierze.

 

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wąska kadra jest jeszcze mniejsza… Szkoda Bainovica

Zgadzam się szkoda Bainovića !!!

Chyba sobie jaja obaj robicie on nic nie pokazał tak samo jak Sanogo Sobczyk i Krawczyk czh Toshewski i Mvondo

Nudny jestes powtarzając wkoło to samo

Pisowiec jesteś jedyny , który ma inne zdanie w komentarzach ! Jeszcze raz szkoda Bainovića !

Wczoraj narzekanie na wąską kadrę a dziś pozbywamy się dobrego środkowego rozgrywającego ? Kompletnie tego nie rozumiem ? Został nam tylko Maniek ! I proszę nie mylić środkowego pomocnika z rozgrywającym bo do przeszkadzania w środku pola to ludzi mamy !!!

Przy tak wąskiej kadrze mogli dać się wykazać Sanogo tym bardziej że nie płacili za nie go , dawajac mu parę minut nie ma szans się wykazać , Bainowic ma jakiegoś pecha u nas nigdy nie umiał się wkupić w łaski trenerów , a niestety w zimowym okienku ciężko coś pozytywnego sprowadzić do drużyny

 Bainović to solidny piłkarz. Nigdy nie przechodził obok meczu, gdy tylko dostawał szanse. Niestety, dostawał jej za mało.

Bainovića puścili? Toż to jeden z nielicznych pomocnikow, który ma dobry przegląd pola i potrafi dobrą piłkę dograć.

Skoro pozbywają się tak łatwo zawodników gdzie trener Urban daje jasno do zrozumienia że jest tragedia bo muszą być wzmocnienia to kto teraz ma tymi transferami się zajmować.Zero profesjonalizmu i pomysłu.W takim Piaście Gliwice wiedzą że ma być rywalizacja i wzmocnienia a u Nas to amatorka.