Erik Grendel wrócił do Zabrza i leci z Górnikiem do Turcji!

Milo  -  22 stycznia 2015 14:23
0
1142

Erik_Grendel

Słowacki pomocnik Erik Grendel wrócił do treningów z Górnikiem. Piłkarz Slovana Bratysława załatwiał ostatnio na Słowacji sprawy formalne i teraz może się skupić na pracy treningowej w Zabrzu. Po lekkim urazie stopy do zajęć wrócił Szymon Skrzypczak.

Na zajęciach czwartkowych na bocznym boisku zameldowało się 30 piłkarzy. Indywidualnie trenowali z klubowym fizjoterapeutą Bartłomiejem Spałkiem Mariusz Przybylski, Przemysław Oziębała i Bośniak Armin Ćerimagić. W trakcie zgrupowania w Turcji rekonwalescenci będą mieli zajęcia w jednym z gabinetów fizjoterapii, by później mogli dołączyć do pozostałych kolegów.

W gronie ćwiczących byli m.in. zawodnicy rezerw: Wojciech Król i Michał Rutkowski, a także juniorzy starsi: Michał Teichman, Jarosław Potoniec i Maciej Wolański. Zajęcia były prowadzone w szybkim tempie, sztab trenerski dość często nakazywał grę na jeden kontakt, więc piłka krążyła jak po sznurku… Mimo, że to tylko trening nie brakowało ostrych starć i twardej walki. Na szczęście, nikt nie doznał urazu.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments