Erik Grendel podpisał półroczny kontrakt z Górnikiem Zabrze!

Milo  -  3 lutego 2015 20:42
0
1060

Erik_Grendel

Słowacki pomocnik Erik Grendel jest już oficjalnie piłkarzem Górnika Zabrze. 26-letni, były już zawodnik Slovana Bratysława, podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Jesienią Grendel rozegrał w barwach Slovana Bratysława 11 meczów ligowych, 6 spotkań w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów i 5 meczów w fazie grupowej Ligi Europy. Na swoim koncie ma także występy w młodzieżowej reprezentacji Słowacji.

Górnik to dobra drużyna. Cieszę się, że mogę być jej częścią. W ekipie z Zabrza występują moi rodacy: Robert Jeż i Roman Gergel. Było mi więc dużo łatwiej na starcie, obaj bowiem bardzo mi pomagają. Znaliśmy się już wcześniej. Z Romanem graliśmy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji, natomiast przeciwko Robertowi występowałem w meczach ligowych. Ze zrozumieniem języka polskiego nie mam większych problemów. Na treningach rozumiem wszystkie polecenia trenerów, a jak coś jest dla mnie niejasne, wtedy mówimy po angielsku – powiedział Erik po podpisaniu kontraktu z biało-niebiesko-czerwonymi.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: uefa.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments