Erik Grendel nie zagra w Białymstoku, ale przygotowuje się na mecz ze Śląskiem

Luq  -  22 kwietnia 2016 16:35
0
734

grendel_gornik_jagiellonia_1516
Erik Grendel został zgłoszony przez Górnik Zabrze do rozgrywek Ekstraklasy, ale w kadrze meczowej na niedzielne spotkanie w Białymstoku miejsca dla niego nie będzie.

Przypomnijmy, że Słowak niedawno wyleczył uraz pachwiny i powinien być do dyspozycji trenera Jana Żurka w ostatnich meczach obecnego sezonu. – Zagrałem połówkę w rezerwach. Z moim zdrowiem jest coraz lepiej – cieszy się Erik Grendel.

– Na Jagiellonię nie będę jeszcze gotowy. Zresztą nie ma co zmieniać po takim meczu z Podbeskidziem. Ze Śląskiem powinienem zagrać – mówi Słowak. – Wierzę, że się utrzymamy. Gramy do końca! W nadchodzącym meczu Jagiellonia będzie pod presją, bo nie wygrała, a my pod presją jesteśmy już od dawna – podkreśla.

Zdrowy Grendel i będący w dobrej formie, to bardzo duże wzmocnienie naszej drużyn. Słowak już nie raz pokazał, że potrafi zagrać niekonwencjonalnie w środku pola i w kreowaniu gry ofensywnej może zrobić dla Górnika bardzo wiele, na co liczy sztab szkoleniowy i wszyscy kibice zabrzańskiej drużyny.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments