Erik Grendel chce zagrać z Górnikiem w europejskich pucharach

Milo  -  15 kwietnia 2015 20:23
0
819

Erik_Grendel_Korona5_1415

W ostatnim meczu z Wisłą Erik Grendel zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie. Słowacki piłkarz, który pojawił się w Zabrzu zimą, ma ambitne plany. – Ze Slovanem od lat walczyłem w lidze o czołowe lokaty. Teraz chciałbym, żeby podobnie było w Górniku – powiedział dla „Faktu” pomocnik Górnika.

– W Górniku czuję się bardzo dobrze. Na pewno łatwiej było mi się tutaj przystosować, bo w zespole są przecież moi rodacy, Roman Gergel i Robert Jeż. Z drugiej strony pochodzę z miejscowości Handlova w środkowej Słowacji, a to też miasto o górniczym charakterze, tak samo jak Zabrze – tłumaczy piłkarz.

 W piątek Krakowie Grendel zdobył efektownego gola, który dał zabrzanom cenny punkt. Na swoim koncie ma też jedną asystę. O co chciałby powalczyć z Górnikiem w końcówce sezonu? – Wiadomo, pierwsza rzecz, to gra w grupie mistrzowskiej. To jest najważniejsze. Przyznam jednak, że mnie marzy się coś więcej. Ze Slovanem od lat walczyłem o mistrzostwo. Teraz chciałbym, żeby podobnie było w Górniku. Moim celem jest walka o miejsce w pierwszej trójce na koniec sezonu – podkreśla słowacki pomocnik.

Źródło: Fakt
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments