Emil Bergström i Kanji Okunuki odchodzą z Górnika

g.rajda  -  21 czerwca 2023 16:55
28
3173

Emil Bergström i Kanji Okunuki odchodzą z Górnika. Umowa z 30-letnim Szwedem nie została przedłużona, zaś 23-letni Japończyk wraca do Ōmiya Ardija, z którego był wypożyczony.

W minionym sezonie PKO Ekstraklasy Bergström rozegrał 25 spotkań i strzelił dwa gole, natomiast Okunuki wystąpił w 26 meczach i zdobył cztery bramki.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

 

Źródło: 90minut
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrzy piłkarze odchodzą więc zaczyna się sprowadzanie szrotu typu Koetzke czy Vrhovec.

Brawo. Jestem dumny. Oby tak dalej i będzie świetnie ☹️☹️

Czyli bida z nędzą, przez kraj pędzą. Jak zwykle pewnie w ostatnim dniu zakontraktują odpady, których nic nie chce i to bez sprawdzenia. I jak tu ma być dobrze.

W tej sytuacji za Bergstroma brałbym Nalepę z Lechii Gdańsk póki jest do wzięcia.

Górnik Zabrze to nie składowisko odpadów, mam nadzieję.

No jesli dla ciebie Nalepa to odpad no to nie dziwię się , że tej klasy obrońca do Górnika nie przyjdzie. Jesteś wybitnie obiektywniy !

Wiesz jak się buduje drużyny? M.in. pod kątem czy dany zawodnik wkomponuje się w środowisko, czy tylko klub jest przystankiem do innego klubu, a ten można spuścić do niższej ligi. Co Nalepę łączy nawet z Górnym Śląskiem? Górnik Zabrze to klub specyficzny. A Nalepa? Właśnie dopiero co miał swój udział w spuszczeniu Lechii do I ligi. Znasz Śpiączkę?

no jesteś wybitny !!!!, a co Szarmacha , Grębockiego ….. łączyło z Górnym Śląskiem…….Jakby Górnika budowano wg. pańskich zmysłów to na pewno Barcelona , Rea lz Górnikiem nie miały by szans !!!!

Czyli w Górniku bez zmian… Znowu walka o utrzymanie

Dali kasę na Szcześniaka,a na Okunukiego już nie ..
Kurw. czy w tym klubie będzie wreszcie normalnie.

Okunuki to byłby zysk. Za Szcześniaka nie będzie prawdopodobnie ani grosza. Gdzie tu sens i logika?

Gdzie masz info że Szcześniak został wykupiony ?

Urban to powiedział że zostają Krawczyk i Szczesniak

Nigdy nie będzie normalnie puki taki klub jak Górnik nie będzie w rękach prywatnego właściciela,właścicieli dopóki klub będzie w rękach miasta będzie tak jak od kilkunastu lat środek tabeli i nic poza tym.

Lechia Gdańsk ma prywatnego właściciela. Korona Kielce miała prywatnego właściciela. Groclin Grodzisk miał prywatnego właściciela. Wisła Kraków ma prywatnego właściciela. Zobacz co się stało z tymi klubami. A może chcesz kupić Górnika, więc kupuj i przestań zrzędzić.

Trocha mie to dziwi ze odpuszczaja Okunukiego. Zaplaciliby to by gral dalej. Nie maja kasy ? Pierdole..e! Tylu pilkarzy posprzedawali ze ich nie stac ?

Muszą mieć na podwyżke pensji Krawczyka,bo teraz żeby mógł grać dalej,musi dostać podwyżke,paranoja.

A jesteś pewny, że Okunuki chciał zostać w Górniku? Czy to bez znaczenia?

Czyli wszystko wraca do normy.Sk..syny!!

Czyje to popi….ne decyzje. Żałują na Okonukiego, a sprowadzą szrot z wszystkich stron Europy. Dno! Należałoby ich oskarżyć o działanie na szkodę spółki.

Okunukiego

Za to na prośbę samego Urbana został Krawczyk, który powinien robić karierę w rezerwach!

Jak sobie kupicie klub, to będziecie mogli kupować kogo chcecie.

Gałązka ..Weź sp…j na drzewo ze swoimi wywodami!

Cześć Emil! Cześć Kanji! Emil trzymał się zasad gry obronnej, niejeden raz najlepiej z całej drużyny 22/23. A Kanji zrobił mi niedzielę, kiedy rozmontował Koronę Kielce. Wnosiłeś nam dużo szumu z przodu boiska. Pewnie w Japonii to zauważą i na mistrzostwach świata nam nastrzelasz:)

Czas carycy dobiegł końca i rozliczymy ja za nieudolność zarządzania.Stadion to nie wszystko a klub potrzebuje profesjonalnych zawodników.To samo tyczy się szrotu jaki poprzedni prezes pozbierał i gdzie jest przepłacamy Marosa ktory nie gra.Lepiej rozwiązać kontrakt takiemu niż nie zapłacić za Okonukiego czy Bergstroma.Ale Pan dyrektor Milik musi sporo się uczyć fachu swojego szkoda że kosztem Górnika.Nie ma wątpliwości że w klubie muszą być ludzie co mają pojęcie o tym sporcie jak i biznesie.Nowy właściciel i nowy zarząd bo inaczej katastrofa.

https://transfery.info/aktualnosci/gornik-zabrze-pilkarz-odszedl-ale-zostawil-sobie-furtke-do-szybkiego-powrotu-do-polski/187851
Z tego artykułu wynika, że Emil dostał propozycję, ale nie chciał przedłużyć kontraktu

Decyzje prymitywne ! Jak można było odpuścić Okonukiego ! CAŁY ZARZĄD WYPIER….. !!!