Dziś widziałem zespół, widziałem charakter i z tego jestem zadowolony

g.rajda  -  12 grudnia 2021 20:32
7
2634

Poznaliśmy komentarze trenerów obu zespołów po meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Pogonią Szczecin.

Jan Urban (trener Górnika): – Dokładnie tak wyobrażałem sobie ten pojedynek. Dwa zespoły dążące do wygranej, kreujące sytuacje podbramkowe. Może tych okazji dziś, w sumie tak dużo nie było, choć padły aż cztery bramki, ale na pewno było dużo walki, taktyki i nieodpuszczania przeciwnikowi. Zarówno w jedną, jak i drugą stronę wynik mógł się odwrócić i gdyby Pogoń strzeliła na 3:1, byłoby już bardzo trudno. Na szczęście to my wyrównaliśmy, zresztą drugi raz wróciliśmy do meczu. Jestem bardzo zadowolony z postawy mojego zespołu na tle drużyny z topu, która być może gra dziś najlepszą piłkę w kraju. Najbardziej widowiskową, jednocześnie efektywną. Dziś widziałem zespół, widziałem charakter i z tego jestem zadowolony. 

Kosta Runjaić (trener Pogoni): – Myślę, że w pierwszej części Górnik pokazał dobrą formę z ostatnich meczów. Dziś na pewno to powtórzył. Od początku był to gorący, mocno intensywny mecz. W pierwszej połowie nie prezentowaliśmy się jak czołowa drużyna ligi. Z drugiej strony był to naprawdę intensywny mecz, było dużo przejść z defensywy do ofensywy. Górnik bardzo skutecznie uprzykrzał nam grę.

Poniżej zapis całej konferencji

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo trenerze!! Widać efekty pana myśli szkoleniowej..Ta gra zaczyna wyglądać naprawdę dobrze!

Wsatwaianie Dziedzica jest chyba za czesne..musi nabrać sily i ciałą,,,Poza tym szkoda błedów Naszych kopaczy.Sandomierski i Janicki zespuli nam mecz,taka prawda,,Na Jimenezie był faul na linii pola karnego..Sedziowanie na bardzo niskimpoziomie.I Musiał i Przybył nie nadają się na mecz extraklasowy wcale,to moje zdanie

Gałązka, promile znowu robią swoje? 😂 Nie pisz jak nie dajesz rady 😆

Odrazu wiedziałem że to on😀

Panie trenerze, gratulacje za bardzo dobrą postawę. Tak trzymać. Dobra gra musi dać dobre wyniki, nigdy na odwrót. Dziś zremisowaliście z najlepszą (moim zdaniem) drużyną tej ligi. Lech jest na pewno słabszy i jest do pokonania. I pytanie: czy Lukas Podolski i ta kartka, to było w planie? Moim zdaniem, tak, z czym się zgadzam.

Panie trenerze wielkie brawa.

Jasiu Sandomierski i Kubica nich se odpoczą….na + mamandu