Dziewiąte urodziny KKN Górnik Zabrze

Kris  -  17 stycznia 2024 07:10
2
929

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze powstał dokładnie 17 stycznia 2015 roku, zatem dziś obchodzi swoje dziewiąte urodziny. Tradycyjnie nasza redakcja w imieniu swoim oraz wszystkich kibiców Górnika Zabrze ponownie gorąco dołącza się do życzeń dla KKN’u.

Życzymy Wam wiele zdrowia, radości oraz wytrwałości na kibicowskim szlaku, jak również życiowym szlaku. Wiele optymizmu oraz samych zwycięstw i wspaniałych, trójkolorowych momentów każdego dnia!!!

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Górnika Zabrze powstał 17.01.2015r. Od tego momentu na meczach w Zabrzu jak i meczach wyjazdowych, Górnika wspiera zorganizowana grupa niepełnosprawnych kibiców, która od 03.12.2015r. działa już jako pełnoprawne Stowarzyszenie. Więcej informacji o KKN Górnik Zabrze można znaleźć TUTAJ.

KKN regularnie podąża za drużyną Górnika Zabrze. Nie inaczej było ubiegłej jesieni, kiedy aż dziesięciokrotnie zameldowali się na wyjazdach. Oczywiście KKN nie zabrakło także w dalekim Szczecinie. W tym roku „Trójkolorowi” fani pojawili się na Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasnej Górze.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl/ KKN Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

STO LAT!!!💯💢

Wielka sprawa!wyjazdy najtrudniejsze.Wielkie brawa za wytrwałość!