„Dwójka” zagra z Kluczborkiem

Kaszpir  -  20 października 2018 09:20
0
2518

Drugi zespół Górnika w sobotę podejmie MKS Kluczbork.

Rywal naszych rezerw jest spadkowiczem z II ligi, a pamiętamy, że całkiem niedawno Górnik (ten pierwszy) mierzył się z drużyną z Opolszczyzny na zapleczu Ekstraklasy. Jak pamiętamy, zabrzanie zdołali wtedy awansować, z kolei MKS wówczas opuścił szeregi pierwszoligowców. Potem nastąpił kolejny spadek i tak oto piłkarze z Kluczborka wylądowali na III-ligowych boiskach.

Jak dotychczas i tutaj radzą sobie średnio. Trzynasta lokata z 12. punktami na koncie kosztowała posadę, doskonale kibicom w Zabrzu znanego, Andrzeja Orzeszka. Jego następcą został Dariusz Surmiński, prowadzący wcześniej juniorów starszych MKS-u. 

Drużyna z Kluczborka przede wszystkim kiepsko spisuje się w ofensywie, jak dotąd zdobyła zaledwie dziewięć bramek. Nasi najbliżsi przeciwnicy potrafią być jednak groźni dla każdego, o czym przekonał się choćby – aspirujący do awansu- Gwarek Tarnowskie Góry, który z kolei łatwo rozprawił się z naszą „dwójką”.

Wracając do Górnika, to jak pamiętamy w poprzedniej kolejce zdołał przerwać złą passę, pokonując po dobrym meczu Ruch Radzionków. Wierzymy, że i w sobotę podopieczni Piotra Gierczaka zaprezentują kibicom dobrą grę, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na obiekt Sparty.

Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork, sobota 20 października godz. 14:00, Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments