Drużyna sobie poradziła, a kibice nas pchali do przodu

Kibic  -  17 marca 2023 23:09
11
3913

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów obu zespołów, po meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Wisłą Płock.

Bartosch Gaul (trener Górnika): – Cieszę się, że drużyna zapracowała na trzy punkty. Nie było łatwo. Pierwsze piętnaście minut graliśmy odważnie, do przodu, dobrze pressowaliśmy. Wisła nie miała dużo stuprocentowych sytuacji przeciw nam, ale dwie skutecznie wykorzystała. W drugiej połowie graliśmy do przodu, próbowaliśmy wszystkiego, taktycznie dobrze to wyglądało. Myślę, że było widać, że wystarczyło nam sił na ten mecz. Jeżeli chodzi o mental, dużo o tym wczoraj rozmawialiśmy. Była presja, ale drużyna sobie poradziła. Kibice nas pchali do przodu. Cieszę się ze zwycięstwa. Wiem, jak wyglądała sytuacja przedmeczowa, mecz musiał być wygrany i to w dobrym stylu.

Pavol Staňo (trener Wisły Płock): – Naprawdę był to dobry mecz z obydwu stron. Pełny biegania, pojedynków, dużo bramek. Wielka szkoda, że odchodzimy z tego meczu bez nawet jednego punktu, co boli.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Gaul, na pochybel szydercom. Gość jak zostanie to z tego coś będzie.

Dokładnie, trzeba dać mu szanse a nie co chwilę zmieniać trenera bo to nic nie da. Dzisiaj dobrze to wyglądało od samego początku, przeciwnik jak zawsze ma szczęście z Górnikiem że wykorzystuje każda sytuację która mu się nadarza a Gornik musi się męczyć i stworzyć 4x więcej sytuacji.. Trzeba też patrzeć na to realistycznie, że trener od samego początku nie miał łatwo musiał całą obronę połatać tracąc jeszcze na pół sezonu Janickiego..

Popieram. Gaul musi zostać. Widać, że jest zaangażowany i robi co w jego mocy. Teraz już będzie tylko lepiej.

Brawo Górnik! Brawo Torcida! Brawo GAUL!
Oczywiście trener powinien zostać, nawet jeśli było Ultimatum to je wypełnili.
Spójrzmy realnie czemu trener musiał stawiać wciąż czoła? Letnie transfery last minute wybierane z piłkarzy, których nikt i nigdzie nie chciał, nowa linia obrony, odejścia w środku pola Kubica, Manneh…
Dla mnie to młody człowiek z pomysłem i ambicją, bez układów i manier. Trzeba dać szansę i wymagać by zapier…li za Górnika tak zawsze! Charakter i serce dla klubu jest, wykorzystajmy to! Ciągłe zmiany nie pomogą.

No tys prowda!

nawet warszafka na Varze nie pomogła. To naprawdę sukces wyciągnąć przy tych fryzjerach z 0:2.

Murem za Bartoschem Gaulem! Bartosch Jadymy Durch 🙂

Aufwiedersehen Pseudotrener ohne Kultur ,marsch in die Schulbank.

Jeżeli pchaniem do przodu nazywamy „Górnik to my, a nie k..wa wy” z trybun przy wyniku 0-1 To ok. 😀

Nie ma już Gaula!

Ale jest Janek! 😀